Stylish Victorian Ideal For Long Stays *Queen Beds San Francisco

San Francisco
Stylish Victorian Ideal For Long Stays *queen Beds Appartement *

Stylish Victorian Ideal For Long Stays *Queen Beds San Francisco

711 Clayton Street, San Francisco, Verenigde Staten Kaart weergeven
Het 900 m² Stylish Victorian Ideal For Long Stays *Queen Beds appartement, gevestigd in de Haight-Ashbury wijk op nog geen 15 minuten wandelen van Universiteit van San Francisco, biedt accommodatie voor maximaal 4 gasten. De woning beschikt over een keuken samen met breedbandinternet, een flatscreen TV en rookmelders in de kamers.
Slechts 15 minuten lopen van het centrum van San Francisco. Het kost 20 minuten rijden om AT&T Park te bereiken. Liefhebbers van Amerikaanse keuken zullen bij Burger Urge restaurant aan hun trekken komen. Deze accommodatie ligt op korte loopafstand van Haight Ashbury District.
Dit appartement biedt uitzicht op de tuin. De accommodatie bestaat uit 2 slaapkamers. Een haardroger, een droger en handdoeken zijn er ook aanwezig.
De luchthaven van San Francisco is minder dan 26 minuten rijden.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Internet
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

San Francisco
Luchthavens
  • internationale luchthaven van San Francisco - 24 km
Treinstations
  • Caltrain - 4th & King Street Station - 4,8 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Eten

  • Droger
  • Keukengerei

Kamervoorzieningen

  • WiFi is beschikbaar in kamers
  • Zithoek
  • Kleedruimte
  • Eettafel
  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • Parketvloer
Hoofdvoorzieningen
  • Internet

Hotelbeleid

Inchecken: van 15:00 tot 18:00
Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Za 4 Jul
Zo 5 Jul
Gasten
Hotels in San Francisco aan het zoeken